با موافقت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راشین وب دانش بنیان شد
توسط : در تاریخ : 1399/9/28
  • اختصاصی راشین وب
با موافقت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راشین وب دانش بنیان شد

به یاری ایزد منان و تلاش های شبانه روزی کادر اجرایی، شرکت امید آیندگان با برند راشین وب با بیش از 17 سال توسعه مداوم و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در صنعت فناوری اطلاعات، توانست بر اساس مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مشمول قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوریها و اختراعات قرار گیرد.
راشين وب حاصل توليد نرم افزاري قدرتمند از سالهاي 1383 تا به اکنون است، نرم افزاري که بارها در پرتال ها، سايت هاي بزرگ تجاري ، فرهنگي و شرکتي به ارائه سرويس پرداخته است. از اواخر سال 95 ايجاد بسترهاي لازم جهت ارايه ي اين نرم افزار به صورت سرويس آنلاين در دستور کار قرار گرفت و با تلاش فراوان متخصصين و مشاورين فني، تجاري و مديريتي در بهار سال 1397 افتتاح گرديد و توانسته در کمتر از دو سال میزبان سرویس ها و خدمات بیش از 7500 کسب و کار در سرتاسر کشور باشد. 
در این راستا واحد روابط عمومی راشین وب این موفقیت افتخارآمیز را به خانواده 7500 نفری راشین وب اعم از مشتریان گرامی، مدیر عامل محترم، مدیران، معاونین و کلیه پرسنل مجموعه، تبریک عرض می‌نماید. 
امید است گروه راشین وب از این فرصت در جهت توسعه و گسترش اقتصاد کلان و اثرگذاری آن بر رشد و بالندگی اقتصاد کشور استفاده کرده و اقتصادی پویا و نوآور پدید آورد.