مرکز تماس راشین وب 12 ساعته شد
توسط : در تاریخ : 1398/7/24
  • اختصاصی راشین وب
مرکز تماس راشین وب 12 ساعته شد

مرکز تماس راشین وب 12 ساعته شد.
راشین وب با سر لوحه قراردادن این اصل  که مشتری، سرمایه گرا‌ن‌بها و مایه حیات هر سازمانی بوده و خدمات پس از فروش را مهمترین فرآیند در جذب و نگهداری مشترکین خود می داند . راشین وب با به کارگیری تجربیات تمامی شرکت ها و سازمان های فعال در این حوزه و همچنین استفاده از تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی خود در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌کوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد.
مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته راشین وب
استفاده از نیروهای پشتیبانی متعهد و متخصص
بهره‌گیری از کارکنان و متخصصانی که به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه‌ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی راشین وب است. این کارشناسان از میان نیروهایی انتخاب می‌شوند که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان را داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.
استفاده‌ از مکانیزم اثر بخش در پاسخ به مشکلات مشتریان در کمترین زمان
راشین وب با استفاده از امکانات مناسب  از جمله سیستم تیکتینگ در حوزه  فناوری اطلاعات تلاش می‌کند تا ساز و کار پاسخ گویی به مشتریان را به بهترین شکل ممکن مکانیزه سازد تا آنان بتوانند در زودترین زمان ممکن به موثرترین پاسخ ها دست یابند ، و که در این مکانیزم شما می توانید بدون نیاز به تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی فنی ارتباط برقرار نموده و مشکل سرویس خود را بر طرف نمایید.
طراحی سیستم پاسخگویی فاقد پشت خطی و جلوگیری از انتظار مشترکین
راشین وب با طراحی سرویس سانترال تلفن مرکزی خود بر اساس تجربیات کارشناسان مجرب در این حوزه به گونه ای که هیچ یک از مشترکین در پشت خطوط یا خطوط اشغال این شرکت نخواهند ماند و در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان راهنمایی و رفع مشکل خواهند شد . همچنین راشین وب با در نظر گرفتن خطوط تلفن همراه برای حوزه های مختلف خدماتی خود که در اختیار کارشناسان پشتیبانی شرکت می باشد تا حد ممکن دسترسی به تیم پشتیبانی شرکت را تسهیل نموده است .
چابکی در ارائه خدمات پشتیبانی
این ویژگی به عنوان یکی از ارزش‌های سازمانی و ارکان جهت‌ساز شرکت راشین وب نیز می باشد ، بدین ترتیب که تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی راشین وب تلاش می‌کنند مشکلات مشتریان را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن برطرف سازند.
آرزوی ما آسودگی خاطر و اطمینان شما در بهره مندی از خدمات راشین وب در کلیه ساعات شبانه روز می باشد.
گفتنیست پشتیبانی راشین وب در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، از طریق سامانه تیکتینگ و تماس تلفنی از ساعت 8 صبح الی 8 شب با شماره 32118 فعالیت خواهد کرد و کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانند با این شماره‌ها تماس بگیرند.
#راشین وب_راهکار_شروع_یک_نوآوری