• داشبورد حرفه ای
  • ماژول های تخصصی حرفه ای
  • آمار و نمودار های بینندگان
  • فروشگاه اینترنتی ویژه
  • موتور های جستجوگر
  • امنیت اطلاعات

اخبار

پربازدیدترین اخبار 24 ساعت گذشته

پربازدیدترین اخبار هفته

هدف گذاری هوآوی برای فروش 20 میلیون گوشی از سری پی 20

هوآوی پیش‌بینی می‌کند ۲۰ میلیون دستگاه هوآوی پی ۲۰ را در سال ۲۰۱۸ به فروش برساند. شرکت چینی پیش‌تر علاقه‌ی خود را به پیشی گرفتن از اپل در سال‌های آتی نشان داده بود. حال به نظر می‌رسد جدیدترین پرچم‌دار این شرکت از ابزار اصلی چینی‌ها برای رسیدن به این هدف محسوب می‌شود.
در حال حاضر تلاش هوآوی روی فروش سری پی ۲۰ متمرکز شده است تا بتواند با کمپین‌هایی که در اروپا و چین به راه انداخته است، بیشترین تعداد ممکن از سه گوشی یادشده را به فروش برساند. از سوی دیگر، فروش روبه‌افول اپل و این حقیقت که پرچم‌دار بعدی این شرکت احتمالا گران‌تر خواهد بود، این احتمال را که هوآوی بتواند زودتر از زمان مورد انتظار اپل را پشت سر بگذارد تقویت می‌کند.

مدیرعامل هوآوی، در مصاحبه‌ای اعلام کرده است این شرکت قصد دارد بیش از ۲۰ میلیون دستگاه از خانواده‌ی پی ۲۰ شامل پی ۲۰، پی ۲۰ لایت و پی ۲۰ پرو را روانه‌ی بازار کند. هدف‌گذاری هوآوی با توجه به نرخ رشد این شرکت اصلا رؤیاپردازانه نیست؛ اما در مقایسه با هدف‌گذاری سال گذشته‌ی هوآوی، این رقم جهش بزرگی به‌حساب می‌آید. شرکت چینی بعد از ارائه‌ی دو گوشی پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس فروش ۱۰ میلیون دستگاه را به‌عنوان هدف خود اعلام کرد که نصف رقمی است که امسال برای سری پی ۲۰ در نظر گرفته. البته لازم به ذکر است رقمی که برای سری پی ۱۰ اعلام شده بود شامل فروش پی ۱۰ لایت نمی‌شد. در هر صورت، مدیرعامل هوآوی از سرمایه‌گذاری ویژه‌ی این شرکت در بخش تحقیق و توسعه خبر داده است. به گفته‌ی وی، آن‌ها ۱۰ برابر بیشتر از رقبا در این بخش سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا بتوانند نوآوری‌های بیشتری داشته باشند و از این جهت به رقبا نزدیک شوند و حتی از آن‌ها پیشی بگیرند. این موضوع می‌تواند مشتریان زیادی برای هوآوی به همراه داشته باشد. همچنین به نظر می‌رسد ریچارد یو قصد دارد با انتشار به‌روزرسانی بهبود کارایی و افزایش سرعت برای گوشی‌های قدیمی‌تر، کاربران فعلی خود را نیز حفظ کند.
 

پربازدیدترین اخبار

اخبار

اخبار

جدیدترین اخبار وقف

آرشیو اخبار وقف

بنر تبلیغاتی صفحه اخبار

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته و هر روز هفته

برخی از مشتریان

بیشتر
چرا راشین؟

راشین وب حاصل تولید نرم افزاری قدرتمند از سالهای 1383 تا به اکنون است، نرم افزاری که بارها در پرتال ها، سایت های بزرگ تجاری ، فرهنگی و شرکتی به ارائه سرویس پرداخته است. از اواخر سال 95 ایجاد بسترهای لازم جهت ارایه ی این نرم افزار به صورت سرویس آنلاین در دستور کار قرار گرفت و با تلاش فراوان متخصصین و مشاورین فنی، تجاری و مدیریتی در بهار سال 1397 افتتاح گردید.

ارتباط با ما

اصفهان | خیابان پروین | چهارراه آل خجند| کوچه مسعود صدر (40) | پلاک 7

پشتیبانی: 32502800 - 031

فروش: 32502828 - 031

فکس: 32502800 - 031

سامانه پیامک: 300083928

لوگوی ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی راشین وب نماد اعتماد الکترونیکی راشین وب از سازمان معدن و تجارت