وان پلاس پرچمدار جدیدش را (وان پلاس 6) معرفی کرد
توسط : امید رضا دوامی در تاریخ : 1397/1/26
  • اتاق خبر راشین وب
وان پلاس پرچمدار جدیدش را (وان پلاس 6) معرفی کرد

به گزارش راشین خبر شرکت وان‌پلاس برای رونمایی از گوشی پرچم‌دار جدیدش آماده می‌شود و وان‌‌پلاس ۶ به‌عنوان جانشین وان‌پلاس۵ تی معرفی خواهد شد. همین موضوع باعث شده استشرکت چینی، کمپین تبلیغاتی نمایش گوشی جدیدش را آغاز کند.
در تیزر رسمی جدید وان‌پلاس، پرچم‌دار آینده این شرکت در زیر گوشی وان‌پلاس ۵ تی جای گرفته است. البته این تصویر، جزئیات چندانی ارائه نمی‌دهد؛ اما می‌تواند کاربران را به برخی از مشخصات وان‌پلاس ۶ امیدوارتر کند. از آنجایی‌که نوار پلاستیکی آنتن به پنل پشتی گوشی منتقل نشده است و تنها در فریم این گوشی دیده می‌شود، انتظار داریم پرچم‌دار ۲۰۱۸ شرکت چینی به پنل پشتی از جنس شیشه مجهز شده باشد. استفاده از شیشه در پشت گوشی، به یک روند مرسوم در میان سازندگان مبدل شده است؛ ضمن اینکه برخی گوشی‌ها از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند و همین موضوع باعث شده است تغییراتی در پنل پشتی گوشی‌های جدید اعمال شود. بااین‌حال مشخص نیست گوشی جدید وان‌پلاس چنین قابلیتی ارائه می‌دهد یا خیر.

جانشین گوشی وان‌پلاس ۵ تی با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام عرضه خواهد شد و انتظار داریم در سه مدل به بازار عرضه شود؛ بهترین نسخه به ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است و احتمالاً مدل پایه که بیشتر از ۵۰۰ دلار قیمت خواهد داشت، با ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ارائه می‌شود. انتظار داریم وان‌پلاس ۶ با صفحه‌نمایش ۶.۲۸ اینچی از نوع اولد ارائه شود که رزولوشن نمایشگر آن، +FHD خواهد بود؛ ضمن اینکه مدل مذکور به حسگر اثر انگشت در قاب پشتی مجهز شده است و دوربین اصلی دوگانه آن، چینش عمودی دارد.
 
شرکت وان‌پلاس چندین سال است که گوشی‌های جدیدش را با اسلایدر هشدار ارائه می‌دهد؛ بااین‌حال وان‌پلاس ۶ احتمالاً فاقد این اسلایدر خواهد بود یا در حالت خوش‌بینانه، این اسلایدر به لبه سمت راست گوشی انتقال یافته است. به جای اسلایدر هشدار، اکنون درگاه سیم‌کارت مشاهده می‌شود که در زیر آن، دکمه‌ی یکپارچه تنظیم صدا قرار گرفته است.
وان‌پلاس ۶ متفاوت‌ترین گوشی شرکت سازنده خود خواهد بود؛ به تبعیت از دیگر سازندگان چینی، این گوشی رده‌بالا در بالای صفحه‌نمایش خود بریدگی خواهد داشت و شرکت وان‌پلاس این موضوع را به‌صورت رسمی تأیید کرده است.