بازدید تیم روابط عمومی شرکت مهندسی راشین وب از سازمان آتشنشانی
توسط : در تاریخ : 1399/7/10
  • اختصاصی راشین وب
بازدید تیم روابط عمومی شرکت مهندسی راشین وب از سازمان آتشنشانی

روابط عمومی سازمان، از بازدید تیم چهار نفره ای از مجموعه مهندسین راشین وب به پاس قدردانی از تلاش‌های آتش نشان های غیور و جان بر کف خبر داد.

در روز 7 مهر 1359 وقتی که دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان حمله هوایی کرد، آتش نشانان منطقه و شهر های اطراف برای مهار آتش به پالایشگاه رفتند که در حین عملیات خاموش کردن آتش، مجدداً هواپیماهای دشمن اقدام به بمباران پالایشگاه می کنند که منجر به شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان می شود. طرح تعیین روز آتش نشانی و ایمنی در سال 1379 توسط ستاد هماهنگی امور ایمنی و آتش نشانی کشور پیشنهاد و توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور تائید شد. این روز با هدف ترویج ایمنی و پیشگیری از حوادث در سطح کشور هم چنین یادآوری حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی در عرصه دفاع مقدس نامگذاری شده است. ایجاد زمینه های مناسب برای آموزش همگانی مردم در جهت پیشگیری از بروز حوادث مختلف و حفاظت از سرمایه های ملی نیز از دیگر اهداف نامگذاری این روز است. تیم 4 نفره متشکل از مهندسین شرکت راشین وب در این روز به پاس قدردانی از زحمات دلاوران به دیدار این عزیزان رفتند و از آن ها تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
 
بازدید مهندسین راشین وب از آتش نشانی 

طی این جلسه جناب اقای کاوه از خاطرات چندین سال خدمت در اتشنشانی صحبت کردند 
ز دست دادن همکاران در طی عملیات و یا حتی اسیبهای جدی که به این عزیزان وارد شده بود بسیار دردناک و باعث تاسف و تاثر شد 
               ایشان افزودند دیدن صحنه هایی مانند از دست رفتن انسانها خصوصا کودکان ویا اسیبهای غیر قابل جبران بسیار تکان دهنده و دلخراش است