رای گیری بخش نگاه مردمی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
توسط : در تاریخ : 1398/9/9
  • اختصاصی راشین وب
رای گیری بخش نگاه مردمی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران رویدادی است که فعالان و مشتاقان حوزه وب و موبایل در ایران را دور هم جمع می‌کند. 
جشنواره‌ای برای انتخاب برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد. این جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.
چشم انداز جشنواره وب و موبایل ایران
جشنواره وب و موبایل ایران همواره سعی خواهد کرد که بتواند از یک سو پل ارتباطی بین فعالان این حوزه با یکدیگر  باشد تا با انتقال تجربه از نسلی به نسل دیگر شاهد رشد کارآفرینان جوان کشور باشیم و از سوی دیگر ارتباطی پایدار و مفید ایجاد کند بین فعالان این حوزه با دولت و حاکمیت. و در نظر دارد تا با شفاف و سالم نگاه داشتن این فضا و نشان دادن منافع مشترک همه بازیگران این اکوسیستم در جهت توسعه آن گام بردارد.
هدف جشنواره وب و موبایل ایران
هدف جشنواره وب و موبایل ایران توسعه فضای کسب و کارهای آنلاین است. کمک کردن به استارتاپ های نوپا برای بیشتر شناخته شدن، و در کنار آن، کمک به استارتاپ هایی که چند سالی از عمرشان گذشته و نیاز به جلب اعتماد عمومی دارند و در نهایت معرفی و شناخت بیشتر مردم از ابزار های جدید وب و موبایل در راستای کمک به زندگی بهتر، سالم و مدرن.
جشنواره مردمی وب و موبایل ایران با هدف انتخاب برترین نرم‌افزار و وب‌سایت فارسی زبان در دسته‌بندی‌های متنوع از چندی پیش آغاز شده است. در این جشنواره، کاربران به عنوان مهم‌ترین تصمیم‌گیران، در انتخاب وب‌سایت و نرم‌افزار محبوب خود مشارکت خواهند داشت و تا آخر بهمن 1397 می‌توانند در رای‌گیری شرکت کنند.
راشین وب نیز با ارائه برخی از محصولات خود در جشنواره وب و موبایل ایران حضور یافته است. شما نیز با شرکت در این نظرسنجی و دادن رای به محصولات راشین وب، می‌توانید همچون همیشه یار و همراه ما در ارائه‌ی محصولاتی شایسته باشید.
 
لطفا برای شرکت در این نظر سنجی و رای دادن به محصولات ما روی دکمه زیر کلیک کنید : 
 
 
پس از کلیک روی گزینه ی “رای میدهم” در پروفایل اثر در جشنواره وب و موبایل ایران ، وارد روبیکا خواهید شد. در صورتی که اپ روبیکا را نصب داشته باشید ربات در اپ باز شده و در غیر این صورت در مرورگر شما باز خواهد شد. در مرحله بعد شماره تماس خود را وارد نمایید و پس از تایید وارد ربات رای گیری مردمی iwmf میشوید.