LG دو نام تجاری جدید ثبت کرد
توسط : امید رضا دوامی در تاریخ : 1397/1/20
  • اتاق خبر راشین وب
LG دو نام تجاری جدید ثبت کرد

LG Electronics اخیرا دو علامت تجاری که شامل عبارات “Icon” و “Iconic” را در اداره‌ی ثبت اختراعات و علائم تجارت ایالات متحده (UPSTO) به نام خود ثبت کرد. به نظر می رسد نام اول مربوط به گوشی هوشمند جدید این شرکت و نام دوم مربوط به و smartwatch جدید آن ها باشد. با توجه به نام جدید این دو گجت احتمالا خانواده‌ی جدیدی توسط این شرکت معرفی خواهد شد.
این شرکت قصد دارد پرچم‌ داران جدید سری G خود را با نام تجاری جدیدی ارائه کند با اینکه هنوز مشخص نیست که جانشین ال‌جی G6 با چه نام تجاری وارد بازار خواهد شد ولی ممکن است برای رقابت با سری گلکسی اس ۹ سامسونگ، این سازنده از نام G9 استفاده کند. ضمن اینکه بعید نیست پرچم‌دار ال‌ جی از خانواده‌ی جدیدی معرفی شود.
نام Iconic نیز برای ساعت‌های هوشمند این شرکت به ثبت رسیده است؛ ال‌جی طی چند سال اخیر، محصولات مختلفی نظیر ال‏‌جی واچ استایل، جی واچ، واچ اوربن (Watch Urbane) عرضه کرده است و آخرین محصولات این شرکت در بازار ساعت‌ هوشمند، اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار شد. ساعت‌ هوشمند ال‌جی که در سال گذشته عرضه شد، توسط منتقدان مورد تحسین قرار گرفت؛ اما موفقیت چشمگیری از نظر تجاری برای این شرکت به همراه نداشت. به همین جهت، ممکن است ساعت‌ هوشمند جدید ال‏‌جی، با نام تجاری متفاوتی ارائه شود.

ال‌جی اخیراً اعلام کرده است به زمان مشخصی برای عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند جدید متعهد نخواهد بود؛ به عبارت بهتر، زمانی گوشی‌های هوشمند جدیدی معرفی خواهد کرد که حرف‌ تازه‌ای برای گفتن داشته باشد و محصولات ال‏‌جی، صرفاً برای رقابت با سازندگان دیگر ارائه نمی‎شود. به‌ نظر می‌رسد عملکرد ضعیف مالی بخش موبایل، باعث شده است رقیب سامسونگ، روند متفاوتی برای باقی ماندن در بازار گوشی‌ هوشمند در پیش بگیرد؛ هرچند،مقامات این شرکت مدعی هستند که نگرانی‎ها در مورد کانال‌های جهانی تأمین باتری‌ لیتیومی، باعث شده است این رویه‌ را در دستور کار قرار دهند. با این وجود، پرچم‏‌دار جدید این شرکت که احتمالاً جی ۷ نخواهد بود؛ اواخر ماه فوریه یا نیمه ماه مارس رونمایی می‌شود.