اپلیکیشن های برتر مدیاپلیر 2018 برای ویندوز 10 را بشناسید
توسط : امید رضا دوامی در تاریخ : 1397/1/29
  • اتاق خبر راشین وب
اپلیکیشن های برتر مدیاپلیر 2018 برای ویندوز 10 را بشناسید

ویندوز پلت‌فرم وسیعی است که اپلیکیشن‌های بسیاری برای آن در دسترس هستند. گاهی انتخاب بهترین اپلیکیشن از بین انتخاب‌های بسیار پیش‌رو، دشوار است. این روند یقینا در مورد اپلیکیشن‌های موسیقی هم صدق می‌کند؛ چرا که دوستداران موسیقی با سلیقه‌های متنوع، نیازهای متفاوتی دارند.

خوشبختانه اپلیکیشن‌های بسیاری برای انتخاب وجود دارند. در ادامه در زومیت، بهترین اپلیکیشن‌های پخش موسیقی در سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی می‌کنیم.
 
VLC
VLC می‌تواند اکثر فرمت های موسیقی را پخش کند. این اپلیکیشن از باکیفیت‌ترین و پرکاربردترین و در یک کلام از بهترین مدیاپلیِرها است.
پلیِر VLC در دو نسخه برای ویندوز ارائه شده است که هر دو نسخه رایگان هستند
پلیر VLC در دو نسخه برای ویندوز ارائه شده است؛ نسخه‌ی فروشگاه ویندوز ۱۰ که برای موبایل‌، PC و تبلت‌ و نیز ایکس‌باکس وان ساخته شده است و نسخه‌ی دسکتاپ نسل قبلی ویندوز. VLC می‌تواند موسیقی استریم کند و از سوی دیگر توانایی تبدیل انواع مختلف فرمت‌ها را دارد.
 
 
 
Groove Music
ممکن است تاکنون اپلیکیشن Groove Music را نادیده گرفته باشید؛ اما بهتر است تجدید نظر کنید. Groove Music اپلیکیشن بسیار خوب و توانایی است.
این اپلیکیشن خارق‌العاده به نظر می‌آید؛ زیرا برای استفاده بسیار ساده است و آپشن‌های دست‌‌وپا‌گیر در آن به چشم نمی‌خورد. شما می‌توانید موسیقی مورد علاقه‌ی خود را در OneDrive ذخیره کنید و از طریق هر دستگاهی به آن دسترسی داشته باشید. Groove از همان روزهای نخست همواره رو به جلو حرکت کرده است. اگرچه سرویس اشتراک Groove کنار گذاشته شده؛ اما Groove Music اپلیکیشن بسیار خوبی برای موزیک‌های شما است.
 
 
 
مدیا پلیِر Light
مدیا پلیر لایت تنها در مایکروسافت استور عرضه شده و اپلیکیشن بسیار مناسبی برای پخش انواع فرمت‌های موسیقی است. بهای این اپلیکیشن ۵ دلار و تنها اپلیکیشن پولی مایکروسافت استور در میان اپلیکیشن‌های مطرح‌شده در اینجا است. ظاهر مدرن آن با زبان طراحی ویندوز 10 کاملا متناسب است و شما را شیفته‌ی خود خواهد کرد.
طراحی مدرن و ظاهر شیک در کنار بازپخش بدون وقفه
این مدیاپلیر گروهی از فرمت‌های مختلف، از جمله فرمت‌های صوتی بی‌اتلاف مانند FLAC پشتیبانی می‌کند و استفاده از آن برای مدیریت کتابخانه‌تان بسیار ساده است. مدیا پلیر لایت علاوه بر مدیریت کتابخانه شما و ظاهر شیک، بازپخش بدون وقفه را ارائه می‌دهد و از متن ترانه‌های همگام‌شده پشتیبانی می‌کند.
 
 
 
Spotify
اسپاتیفای احتمالا محبوب‌ترین سرویس استریم موسیقی است که اکنون در فروشگاه ویندوز نیز در دسترس قرار دارد. اپلیکیشن همان نسخه دسکتاپ است؛ اما اکنون این امتیاز را دارد که به‌روزرسانی یکپارچه‌ای به واسطه ویندوز استور دریافت می‌کند.
فارغ از آن که مشترک آزاد یا پرداختیِ Spotify باشید، نه‌تنها به فهرست گسترده‌ای از محتوای آن دسترسی دارید؛ بلکه می‌توانید از آن برای پخش محتوای ذخیره‌شده‌ی خودتان هم استفاده کنید. این اپلیکیشن رایگان است.
 
 
 
Foobar2000 
اپلیکیشن مدرن فوبار در ویندوز استور که نقش مکمل نسخه‌ی دسکتاپ آن را داشت، به‌دلیل پایین‌ بودن تعداد کاربران، کنار گذاشته شد. اما نسخه دسکتاپ قابل سفارشی‌سازی و قدرتمند است.
اساسا Foobar2000 هر چیزی که علاقه‌مند باشید اجرا خواهد کرد
زمانی‌که فوبار را راه‌اندازی کنید می‌توانید رابط کاربری آن را به دلخواه تغییر دهید. این اپلیکیشن که با استفاده از یک ترانس‌کُدر (Transcoder) ساخته شده، از کدک‌های، برچسب‌ها و بازپخش متوالی و بدون وقفه پشتیبانی می‌کند. ترانس‌کُدینگ، توانایی سازگاری فایل‌های دیجیتال است تا محتوا بتواند در دستگاه های بازپخش مختلف قابل مشاهده باشد. در واقع ترانس‌کُدر شبیه یک مترجم، فایل‌ها را به فرمت مناسب برای کاربر نهایی تبدیل می‌کند.
آخرین مورد گفته شده خود دلیل کافی‌ است که Foobar2000 را نصب و امتحان کنید. این نرم‌افزار رایگان است.