مارک زاکربرگ مدیر فیس رسما عذرخواهی کرد
توسط : امید رضا دوامی در تاریخ : 1397/1/23
  • اتاق خبر راشین وب
مارک زاکربرگ مدیر فیس رسما عذرخواهی کرد

به گزارش راشین خبر، در دومین روز از حضور مارک زاکربرگ در برابر قانون‌گذاران آمریکایی در واشنگتن، «فرانک پالون» از اعضای دموکرات کمیته مذکور این سوال را مطرح کرد: وقتی فیس‌بوک قادر به کنترل دیتای کاربران نیست، این کمپانی چگونه می‌تواند دیتای مشتریان خود را حفظ کند؟
وی زمانی این موضوع را مطرح کرد که زاکربرگ در دفاع از خود گفت: کاربران می‌توانند آنچه به اشتراک می‌گذارند را مدیریت و کنترل کنند که این جمله وی با واکنش منفی نمایندگان روبرو شد.
موسس فیس‌بوک که به جای تی شرت خاکستری، کت و شلوار تیره بر تن داشت، دیروز نیز  5 ساعت در برابر نمایندگان نشست و به سوالات آنها پاسخ داد و قول داد از هر نوع قانون جدیدی که ساز و کار شبکه‌های اجتماعی را تعیین کند، حمایت خواهد کرد.
«مارشا بلک برن» نماینده جمهوری‌خواه چندین بار سخنان زاکربرگ را قطع کرد و گفت: من نمی‌توانم به شما اجازه سخنرانی طولانی بدهم.به گزارش خبرآنلاین، در دومین روز از حضور مارک زاکربرگ در برابر قانون‌گذاران آمریکایی در واشنگتن، «فرانک پالون» از اعضای دموکرات کمیته مذکور این سوال را مطرح کرد: وقتی فیس‌بوک قادر به کنترل دیتای کاربران نیست، این کمپانی چگونه می‌تواند دیتای مشتریان خود را حفظ کند؟