مجله مادر و کودک گوپی

https://www.goopi.ir/

مجله گوپی، پورتال تخصصی آموزشی و سرگرمی ویژه مادر و کودک در فضای وب است که در شاخه های متعدد در حیطه آموزش و سرگرمی برای نوزاد، کودک و نوجوان و همچنین والدین و مربیان اقدام به تولید و نشر محتوای باکیفیت میکند.
گوپی در حوزه‌های متنوع از جمله روانشناسی کودک، خانواده شاد و سالم، باشگاه مادران، بازی‌های آموزشی و مهارتی، کاردستی، نقاشی و در نهایت معرفی بهترین‌هایی که برای تربیت آینده سازان این مرز و بوم مفید است، میزبان مخاطبین عزیز می‌باشد. چرا اسم گوپی را انتخاب کردیم؟ گوپی نام یک گونه ماهی از خانواده رنگین‌ماهیان است. طول بدن این ماهی، نهایتا به 6 سانتی متر می‌رسد.
ماهی هایی ریزدونه، کوچولو و فندوق! و این مسئله تشابه نوزادان و کودکان با ماهی گوپی دلیلی بود بر انتخاب این نام. مجله مادر و کودک گوپی کیست و چرا هست؟ به راستی که ارتقا آگاهی و دانش مادران این سرزمین، موجب رشد صحیح شخصیتی و جسمانی فرزندان ایران میگردد و سلامت و پویایی جامعه را به ارمغان می‌آورد.
در مجموعه گوپی از ابتدای سال 1398 همتی بزرگ شکل گرفت و مصمم شدیم که از بسترهای فناوری استفاده نماییم و یک دانشنامه اینترنتی و مجله تخصصی آنلاین در قالب وب‌سایت اینترنتی در حوزه مادر و کودک راه اندازی نماییم تا بتوانیم سهمی در رشد و پویایی فرهنگ ایران زمین داشته باشیم.
در تیم تخصصی ما چندین روانشناس کودک، کارشناس حرفه ای جمع آوری و تولید محتوا، مترجم و گرافیست فعالیت میکنند که به عشق اعتلای مادران و کودکان ایران تلاش میکنند. در مجله گوپی انواع محتوای علمی آموزشی در سرفصل های زیر گردآوری و به صورت رایگان منتشر میشود:
- رشد و تغذیه کودک
- مراقبت های سه گانه بارداری( قبل، حین و بعد از بارداری )
- تربیت و روانشسناسی کودک
- بازی و سرگرمی
- گوپی تی وی

مجله مادر و کودک گوپی

مجله مادر و کودک گوپی

آدرس دامنه https://www.goopi.ir/
مشاهده وب سایت