سوالات متداول

مراحل طراحی سایت به چه نحوی است ؟

اول فرم درخواست را تکمیل می کنید، سپس در صورت تایید شرکت، کارشناسان با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی های لازمه قرارداد اخذ می شود.

آیا سایت من در گوگل، یاهو و ... نمایش داده می شود ؟

بله، سئو سایت به صورت حرفه ای و استاندارد انجام می شود.

جهت آموزش کامل در این بخش می توانید مقالات تحت عنوان سئو در سایت را مطالعه کنید.

آیا به من آموزش میدهید ؟ و از من پشتیبانی می کنید ؟

بله، کلیه مباحث لازمه آموزش داده می شود.

از مشتریان واجد صلاحیت شرکت راشین وب به صورت 24 ساعته پشتیبانی فنی می شودطراحی وب سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

به طور کلی هر شرکتی در زمان تاسیسش دستورالعملهایی را برای خودش تدوین و اجرا میکند و طبیعتا نقطه ضعفهایی هم میتواند وجود داشته باشد ولی مدیریت شرکت و تمامی گروه طراحی که نمومه کارهایشان روی سایت موجود میباشد این ادعا را دارند که بهترین کار را عرضه نمایند تا مشتریان دغدغه وب سایت طراحی شده شان را نداشته باشند. همواره در تمامی مراحل مخصوصا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما خواهیم بود.

آیا زمانی که پروژه من تمام شود در آینده امکان پشتیبانی توسط شرکت شما وجود خواهد داشت؟

از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد.

چه میزان داشتن یک وب سایت میتواند در کسب کار من تاثیر داشته باشد؟

امروزه حتما برای خود شما هم پیش آمده است که در یک کارتی که توسط شخصی به شما داده میشود یا تبلیغی که در تلویزیون یا روزنامه میشوند به دنبال آدرس وب سایت میگردید که چنانچه اطلاعات بیشتر بخواهید را از آن وب سایت دنبال نمایید. در بسیاری از این تبلیغات فقط آدرس وب سایت داده شده است که همه معنای تبلیغ را به مخاطب منتقل مینماید.

چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود.

چگونه می توانم مطمئن شوم که قیمت شما نسبت به رقبایتان مناسب تر است ؟

 اگر چه نمی توان قیمت های موجود در بازار را با یکدیگر مقایسه نمود ، اما ابتدا باید بررسی شود که شما ملاک قیمت پروژه را چه می دانید. در نگاه سنتی ، قیمت پروژه ، معادل مبلغی بود که برای اجرای آن هزینه می شد.

چرا هزینه برنامه نویسی اختصاصی یک ماژول نسبت به هزینه ماژول های از قبل آماده بیشتر است؟

ماژول را بارها می فروشیم ، اما برنامه نویسی اختصاصی مخصوص شماست : هر بار که شرکت ما با صرف زمانی مشخص ، یک ماژول و یا محصول نرم افزاری جدید تولید می کند و یا بخشی را به نرم افزار خود می افزاید ، بر روی فروش آن کار می کند و به دفعات از طریق فروش آن به دیگر مشتریان ، کسب درآمد خواهد کرد ، لذا اختصاص تیم برنامه نویسی به اجرای یک پروژه کاستوم ، با کارکردی مختص یک مشتری خاص که ممکن است تمایل نداشته باشد به دیگران فروخته شود و یا اصولا به درد کسی دیگر نمی خورد ، صرفا با رقمی معادل نورم قیمت دیگر ماژول ها ، صرفه اقتصادی نخواهد داشت

چرا انقدر لیست قیمت شما طولانی است ؟

این موضوع به دلیل زیاد بودن ماژول هاست. حتی سعی کرده ایم تا با معرفی پکیج های مختلف شما را در انتخاب راهنمایی کنیم. چنانچه ایده ای داشته باشید که کار مشتریان عزیز ما را راحت تر کند ، سخت استقبال می کنیم.

نحوه پرداخت به چه شکلی است ؟

مبلغ 30% کل پروژه به عنوان پیش پرداخت ، پس از عقد قرارداد ، برای شروع کار ، به صورت نقدی دریافت می گردد.

کدام آیه در قرآن مجید اشاره به اوقات نماز یومیه دارد؟

(أَقِمِ الصَّلاةَ لِدُلُوک الشَّمْسِ إِلی غَسَقِ اللَّیلِ وَ قُرْآنَ الْفَجْرِ إِنَّ قُرْآنَ الْفَجْرِ کانَ مَشْهُوداً). (هود/ 114)«نماز را از ابتداى تمايل خورشيد به جانب مغرب[كه شروعِ ظهرِ شرعى است‏] تا نهايت تاريكى شب بر پا دار، و [نيز] نماز صبح را [اقامه كن‏] كه نماز صبح مورد مشاهده [فرشتگان شب و فرشتگان روز] است».

دلوک شمس به معنی زوال آفتاب از دائره نصف النهار است که وقت ظهر می باشد، و در اصل از ماده «دلک» به معنی مالیدن گرفته شده، چرا که انسان در آن موقع بر اثر شدت تابش آفتاب چشم خود را می مالد، و یا از دلک به معنی متمایل شدن است چرا که خورشید در این موقع از دائره نصف النهار به سمت مغرب متمایل می شود و یا اینکه انسان، دست خود را در مقابل آفتاب حائل می کند، گویی نور آن را از چشم خود کنار می زند و متمایل می سازد. به هر حال در روایتی که از منابع اهل بیت علیهم السلام به ما رسیده «دلوک» به همین معنی زوال خورشید تفسیر شده است، در روایتی از امام صادق علیه السلام می خوانیم که فرموند: خداوند چهار نماز بر مسلمانان واجب کرده است که آغاز آن وقت زوال شمس(ظهر) و پایان آن نیمه شب است. در روایت دیگری از امام باقرعلیه السلام در تفسیر همین آیه هنگامی که زراره محدث بزرگ شیعه از آن سؤال کرد چنین فرمود:«دلوک شمس به معنی زوال آن(از دائره نصف النهار) است، و غسق اللیل به معنی نیمه شب است، این چهار نماز است که پیامبر ص آنها را برای مردم قرار داد و توقیت نمود، و قرآن الفجر اشاره به نماز صبح است». و اما «غسق اللیل» با توجه به اینکه غسق شدت ظلمت است، و تاریکی شب در نیمه شب از هر وقت متراکم تر می باشد این کلمه روی هم رفته «نیمه شب» را می رساند. «قرآن» به معنی چیزی است که قرائت می شود و «قرآن فجر» روی هم رفته اشاره به نماز فجر است. به همین دلیل آیه فوق از آیاتی است که اشاره اجمالی به وقت نمازهای پنجگانه می کند، و با انضمام به سایر آیات قرآن در زمینه وقت نماز است، و روایات فراوانی که در این رابطه وارد شده، وقت نمازهای پنجگانه دقیقا مشخص می شود.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته و هر روز هفته

برخی از مشتریان

بیشتر